Většina z nás se ve svém životě někdy dostane do bodu, kdy neví, kudy kam, jak dál, co teď, co se sebou… Někdy bývá spojeno s koncem rodičovské dovolené, nespokojeností v zaměstnání, v horším případě třeba i s odchodem partnera nebo jinou životní změnou.

U žen bývá toto rozcestí často obohaceno o blátivou kaluž, na jejíž hladině se vidíme nelichotivě a náš celkový pohled na svět může být mnohdy velmi smutný.

Sama velmi dobře vím, jak je důležité mít v takovém životním období v někom oporu. A také vím, jak nesnadné může být žádat ji od svých blízkých. „Já přeci musím všechno zvládnout sama! Musím být silná!“

Nemusíte. Ne za hranice svých sil. Je třeba myslet také sama na sebe a dělat si radost, protože z prázdné konvičky nalijete jen sedlinu, a ta se nedá pít. Mnoho z nás má tendenci jít do mínusu, protože to pořád nějak jde. Ale ne dlouho. Deficit se prohlubuje a my se jednoho dne probereme zcela vyčerpaní a vnitřně vyhořelí. Problém je, že naši blízcí o tom většinou vůbec nevědí, protože jsme to nikdy nedali najevo.

Co vám nabízím?

*Homeopatické vyšetření

*Diagnostiku a doporučení vhodných tkáňových solí

*Optimalizaci pitného režimu

*Doporučení vhodné kosmetiky

*Najdeme společně styl líčení vhodný přesně pro Vás

*V případě zájmu též úpravu šatníku tak, abyste se cítila být sama sebou

Délka setkání je individuální, 3 – 4 hodiny: 90 minut homeopatické vyšetření a diagnostika tkáňových solí (rozhovor), 90 minut „kurz“ líčení. Pokud budete chtít poradit s oblékáním, počítejte s další, čtvrtou hodinou navíc.

Setkání může proběhnout u vás doma, v prostředí, kde se cítíte bezpečně a také v blízkosti vašeho šatníku, pokud jej chcete konzultovat. Rozhodně se nemusíte obávat výslechu. Udělám vše pro to, aby naše setkání pro vás bylo příjemným zážitkem.

Doprovod a pomoc při výběru nových oděvů časově omezená pouze zavírací dobou obchodů – 300,- kč/ hod nebo dle dohody.

Kontroly podle obvyklého ceníku či dohody.

Cena včetně cesty za vámi v rámci Prahy: 5000,-

Objednejte na magdalenahomeopatie@gmail.com nebo na tel 777 847 282.