Těhotenství, porod a šestinedělí

V literatuře se dočtete, že to je nejkrásnější období v životě ženy. A ono je, jenže s sebou může nést i menší či větší zdravotní a psychické potíže. S mnoha z nich vám může pomoci právě homeopatie. Alopatická (běžná) medicína často pomoci nemůže kvůli teratogenním vlivům léčiv (účinkům na plod). Správně podaná homeopatika a tkáňové soli jsou proto naprosto bezpečnou alternativou klasické léčby a mohou vám v tomto náročném období ulevit.

V průběhu těhotenství Vám homeopatie pomůže například s nevolnostmi, může zmírnit bolesti zad i pánve a stydkých kostí. Stejně tak je možné řešit i nepohodu psychickou – strach, nervozitu… 

Celostní homeopatická léčba často pomůže vyřešit i potíže s početím.

Při porodu vám mohou homeopatika pomoci zbavit se strachu, abyste se mohla plně soustředit na blížící se setkání s miminkem. Je možné jimi “zkrotit” neproduktivní a nepravidelné kontrakce, rozproudit zastavující se porod, dodat energii je možné kromě homeopatik i tkáňovými solemi…  

Po porodu vám pomohou s hojením poranění i se zavinováním dělohy. Velmi užitečná jsou také při problémech s nástupem laktace a jiných potížích.

Pro miminko je můžete bezpečně použít například v případě novorozenecké žloutenky či potíží s adaptací na svět.

Porodní pohotovost – velmi se osvědčila u mých pacientek. Pokud budete chtít, ráda budu při porodu s Vámi, byť na dálku. Porodní pohotovost pro mne znamená nepřetržitou dostupnost. Jsem i v noci neustále v dosahu telefonu, abych mohla okamžitě reagovat na aktuální situaci, nebo si s Vámi prostě “jen popovídat”, abyste byla v pohodě. V návštěvních hodinách je možná osobní návtěva a konzultace. Předem ode mne dostanete potřebné léky, které se u porodu mohou hodit, ve vhodných potencích. 

Cena je v tomto případě individuální na základě osobní dohody a rozsahu mých služeb.