Říkala jsem si, čí výsledek Restartu bych vám tak ukázala. No a … jasně, čí jiný, než svůj.

Po dvou porodech a dvakrát dvou letech kojení jsem byla fyzicky na dně. Vlasy hlásily ústup, a váha mě upozorňovala, že mám vstupovat jednotlivě. Cítila jsem se příšerně. V hlavě mi zněla slova mé maminky, že po mně už nikdy nezhubla na svou původní váhu. „No tak to máme asi v genech, nebo co…“

Zkusila jsem snad všechno, nejíst, jíst jen něco (mnoho různých “jen něco”), jíst pravidelně pětkrát denně v malých dávkách. Výsledek byl, že mi bylo neustále špatně. Odmalička nemohu snídat, prostě ne, metabolismus se zasekne a po zbytek dne se marně pokouší nastartovat. Takže když jsem se pokusila jíst pravidelně a tedy i snídat, můj organismus vyhlásil generální stávku.

A pak jsem se přihlásila na kurz tkáňových solí. Žaneta mě přejmenovala na matku pluku a diagnostikovala mi skoro všechny. Byla jsem podvyživená, zanesená toxiny a překyselená. Tělo nastavilo režim „válka“ a odmítalo vydat byť i jen gram.

Nejsem úplně ten typ člověka, který dokáže pravidelně polykat tabletky. Ale v případě tkáňových solí mi to jde. Občas na ně úplně zapomenu, ale tělo si včas vzpomene a přihlásí se o ně. Přiznám na rovinu, že v mém případě to trvalo dlouho. Ale vyplatilo se to.

Při výšce 165-7 cm (podle toho, v jakou denní dobu mě měřili) jsem na začátku vážila 85 kg. A to už byla aspoň trošku zpacifikovaná váha. Měla jsem problém vyjít do schodů, aniž bych se zadýchala. No a pak, najednou meziročně jsem jen tak, „sama od sebe“ díky homeopatické léčbě a tkáňovým solím zhubla 25 kg.

Vědomě jsem neměnila nic. Chuť na sladké, slané a tučné odešla sama s odkyselením. Otoky, včetně trvalého otoku obličeje, který mě úplně měnil, zmizely, protože se rozhýbala lymfa a tělo se dostatečně zavodnilo. Vlasy se opět vrátily na původní místa, protože dostaly výživu a tělo přestalo řešit primárně přetížená játra.

A co teď? Vážím něco mezi 55 a 58 kg. Jím to, na co mám chuť, poslouchám své tělo. Když něco chce, má k tomu důvod. (Pozor – je rozdíl mezi tím, co chce vážně tělo, a co chtějí například kvasinky, nebo chutě, které vyvolá překyselení.)

Pokud vás můj příběh zaujal, ráda vás doprovodím na vaší cestě.

Magdalena.