Průběh konzultace

Vstupní konzultace osobně nebo online

Potkáme se online. V pohodlí svých domovů, s kávou, čajem, co libo.

A budeme si povídat – co vás trápí, proč jsme se vlastně sešli. Jací jste, co vás baví, co ne, co vám dělá radost, co vás naštve… Dojde i na jídlo a nešvary. Strávíme spolu cca 30 minut – 1,5 hodiny. Dost záleží i na tom, jak budete sdílní.

Potřebuju, abyste ke mně byli upřímní, úplně.  Potřebuji vás opravdu dobře poznat, abych vám mohla vybrat ten nejvhodnější lék. Všechno souvisí se vším.

Nesoudím, jen naslouchám.

 Cokoliv mi řeknete je u mne jako v trezoru. Ctím lékařské tajemství, i když lékař nejsem.

Je-li pacientem dítě do 1 roku věku, je třeba vyladit energie maminky i dítěte zároveň, nabízím proto vyšetření matky zdarma.

Kontrolní konzultace trvá cca 30 minut.

Lék včetně instrukcí k jeho podávání dostanete buď ihned, nebo při další schůzce, která bude následovat do několika dní, případně poštou. Je to proto, abych mohla informace, které mi dáte, pečlivě zhodnotit a na jejich základě vybrat ten správný lék právě pro Vás. Tato schůzka je samozřejmě zdarma. Lék je zahrnut v ceně vyšetření.

Možná jste již zaslechli o pověstném „homeopatickém zhoršení“. Není třeba se bát. Jde o to, že symptomy, které chcete léčit, mohou na pár dní zesílit. Může se vám také stát, že se vrátí nějaká fyzická či psychická obtíž z minula. Tyto nepříjemnosti lze ale zpravidla zmírnit či zcela eliminovat vhodnou potencí a četností podání léku. Případně vám mohu doporučit Bachovy květové esence, tkáňové soli, bylinky, či aromaterapii.

Tvářová diagnostika

Opět se potkáme online. Předem mi pošlete 3 fotky, abych si vás mohla přečíst.

1 zepředu a oba poloprofily. To je obličej jen trošku z boku, jen lehce natočený. Nepotřebuju vidět za ucho, ale do vnitřního koutku oka. Fotíte obličej zblízka bez líčení a filtrů. Na denním světle ideálně. Postavte se na to čelem k oknu, do kterého zrovna nepraží slunce. Pokud nejde denní světlo, tak co nejpřirozenější umělé. 

Já si vás pak „přečtu“ a na nejasnosti se doptám. Stejně tak se doptám, zda máte nějaké obtíže, které mi neodhalila tvářovka.

K ruce si připravte malé zrcátko, ať se můžete podívat, o čem mluvím.

Při konzultaci před očkováním Vám vysvětlím, jakým způsobem nejlépe dítě na očkování připravit, čemu se vyhnout a na co si dávat pozor. Dostanete také konkrétní profylaktický lék, který je zahrnut v ceně vyšetření. Tato konzultace trvá 30 minut. Následně jsem s pacienty, respektive jejich rodiči, v kontaktu dle potřeby, abychom mohli konzultovat reakce na lék a jeho podávání.

Při konzultaci po očkování se zaměříme na detoxikaci organismu, případné nežádoucí účinky vakcíny a jejich řešení. Jedná se vlastně o celostní léčbu. Tato konzultace trvá cca 1,5 hodiny. V ceně je opět zahrnut lék.

Veškerá vyšetření probíhají online.