Průběh konzultace

Vstupní konzultace osobně nebo online trvá 60-120 minut. Pro určení léku je třeba zjistit mnoho informací z klientova dosavadního života. I takových, které s momentální příčinou návštěvy zdánlivě nesouvisí. Jinými slovy Vás potřebuji poznat ze všech stran, komplexně … Všechno souvisí se vším. Samozřejmostí je zachování tajemství a naprosté mlčenlivosti.

V případě online vyšetření je nutná platba předem na účet na základě vystavené faktury. Lék vám poté zašlu poštou.

Je-li pacientem dítě do 1 roku věku, je třeba vyladit energie maminky i dítěte zároveň, nabízím proto vyšetření matky zdarma.

Kontrolní konzultace trvá 60-90 minut.

Lék včetně instrukcí k jeho podávání dostanete buď ihned, nebo při další schůzce, která bude následovat do několika dní, případně poštou. Je to proto, abych mohla informace, které mi dáte, pečlivě zhodnotit a na jejich základě vybrat ten správný lék právě pro Vás. Tato schůzka je samozřejmě zdarma. Lék je zahrnut v ceně vyšetření.

Možná jste již zaslechli o pověstném „homeopatickém zhoršení“. Není třeba se bát. Jde o to, že symptomy, které chcete léčit, mohou na pár dní zesílit. Může se vám také stát, že se vrátí nějaká fyzická či psychická obtíž z minula. Tyto nepříjemnosti lze ale zpravidla zmírnit či zcela eliminovat vhodnou potencí a četností podání léku. Případně vám mohu doporučit Bachovy květové esence, tkáňové soli, bylinky, či aromaterapii.

Při konzultaci před očkováním Vám vysvětlím, jakým způsobem nejlépe dítě na očkování připravit, čemu se vyhnout a na co si dávat pozor. Dostanete také konkrétní profylaktický lék, který je zahrnut v ceně vyšetření. Tato konzultace trvá 30-60 minut. Následně jsem s pacienty, respektive jejich rodiči, v kontaktu dle potřeby, abychom mohli konzultovat reakce na lék a jeho podávání.

Při konzultaci po očkování se zaměříme na detoxikaci organismu, případné nežádoucí účinky vakcíny a jejich řešení. Jedná se vlastně o celostní léčbu. Tato konzultace trvá 60-120 minut. V ceně je opět zahrnut lék.

Veškerá vyšetření mohou proběhnout jak osobně, tak online. Na tvářovou diagnostiku k určení deficitu tkáňových solí vám zašlu instrukce, jak se vyfotit.