Říká se, že nehody a nemoci nechodí po horách, ale po lidech.

Ale když jste na ně dobře připraveni, poradíte si se vším, co vám život postaví do cesty.

Je devět hodin večer. Zvoní telefon. Na druhé straně klientka, které jsem před pár měsíci pomáhala. Její dítě spadlo na hřišti a ošklivě si natlouklo. Nebo má ošklivou horečku, průjem či už druhý den zvrací…

To jsou jen ty nejčastější situace, ve kterých mě prosíte o akutní homeopatickou radu. Pokud tedy nepatříte k druhému táboru, který mi na konzultaci svěří: „Trápí mě to už druhý týden, ale přišlo mi nevhodné vás kvůli tomu otravovat po telefonu…“

Akutní stavy nedávají mnoho prostoru na hledání správného řešení – a už vůbec ne na objednání na běžnou konzultaci. Jste-li na ně ale připraveni, s jistotou a bezpečně je zvládnete sami doma. Stačí vědět, kde hledat rychlou pomoc – a mít doma několik základních homeopatik.

Homeopatická Kápézetka

Já sama jsem maminkou 2 kluků. Zdraví jsem mnohokrát akutně zachraňovala nejen jim, ale i dětem kamarádek (či svým přátelům samotným) – a v neposlední řadě i svým klientům a klientkám. Troufám si říct, že si s akutními stavy umím opravdu dobře poradit.

A protože vím, že ne vždy máte nablízku svého homeopata pro rychlou radu a pomoc, rozhodla jsem se pro vás sepsat příručku, která vás na akutní stavy připraví. Tak, abyste v rizikové situaci nebyli odkázaní na chemické léky – a nebo v horším případě na nevyřčené prosby, aby záchranka přijela včas.

Seznámím vás nejen s homeopatickým řešením nejčastějších akutních situací vyžadujících první pomoc. Nakousneme i téma tkáňových solí a Bachových esencí, jež mohou v podobných případech pomoci ošetřovanému – ale i ošetřujícímu (třeba zachovat chladnou hlavu a klid).

V neposlední řadě vás provedu i základy běžné první pomoci – kdy máte postiženého jen uklidnit, kdy resuscitovat, a kdy rovnou volat 155. Protože možná právě vás na podobné situace nikdy nikdo nepřipravil.

Když začne téct do bot…

…většinou už není čas složitě hledat řešení a učit se základům první pomoci.

K homeopatické kápézetce mám pro vás tedy 2 rady:

Ta první – po zakoupení si ji důkladně pročtěte. Není to dlouhé čtení – pečlivě jsem pro vás vybrala ty nejdůležitější informace, a podávám vám je tak stručně, jak to jen jde – se zachováním všeho podstatného. Vím, že nebudete mít čas na čtení dlouhých románů, až se něco semele.

Přesto vám doporučuji si příručku přečíst hned po nákupu – seznámíte se s nejběžnějšími postupy, zjistíte, co by nemělo chybět ve vaší homeopatické lékárničce, a také si osvojíte principy první pomoci, pokud se v nich zatím úplně neorientujete.

A ta druhá rada? Homeo KPZ nejen na cesty stáhněte do mobilu sobě, a případně i svému partnerovi či partnerce. Dostanete ji ve formátu .pdf – a pokud dojde na lámání chleba, nebudete ji muset hledat v e-mailu, počítači, či vytištěnou kdesi mezi knížkami. Rychlost bývá u první pomoci tím nejdůležitějším.

Cena?

Cena Kápézetky je taková, aby si ji mohl dovolit každý.

Vím, že nejčastěji hledají rychlou radu maminky malých dětí, které mají mnohdy hlouběji do kapsy.
Proto je cena Homeo KPZ pouhých

250 Kč

Věřím, že nad touto částkou nebudete muset přemýšlet, zda se vám ji vyplatí investovat výměnou za jistotu v situacích,
kdy jde o zdraví vás samotných, nebo vašich dětí.